VitaSC

Konkurs ” Położna na medal”

             Mamy przyjemność poinformować, iż położna  Joanna Kucharska  z NZOZ Vita s.c. w Miejscu Piastowym  oraz  Oddziału Ginekologiczno-Położniczego krośnieńskiego Szpitala została zgłoszona przez pacjentkę do konkursu „Położna na medal”. 

Link do głosowania: https://poloznanamedal.info/profil/1332-joanna-kucharska

Niezwykle ujmujące słowa pacjentki już teraz są uznaniem dla naszej położnej. Praca położnej to nie tylko troskliwość i opiekuńczość, ale również wyższe kompetencje medyczne i związana z nimi odpowiedzialność, dlatego zachęcamy do oddania głosu na położną z naszej przychodni oraz krośnieńskiego Szpitala.

„Chciałabym zgłosić kandydaturę wyjątkowej osoby, której wiele zawdzięczam. W życiu kobiety przychodzi taki moment, kiedy wkracza w zupełnie nowy, nieznany świat. Ten moment to poród. Wielu z nas towarzyszy wtedy strach, obawa i niepewność, o to co przyniosą najbliższe godziny. I wtedy pojawia się Ona – pani Asia, cudowna kobieta, będąca dla nas, rodzących ogromnym wsparciem. Sprawia, że wchodzimy w to doświadczenie spokojnie i bez lęku. Jest przy nas, daje wskazówki, pociesza i trzyma za rękę. Jest dla nas matką, siostrą, przyjaciółką, osobą, której wtedy bardzo potrzebujemy. Pomaga przyjść na świat naszemu największemu „szczęściu” i sprawia, że te bardzo trudne dla kobiety chwilę, stają się lżejsze i łatwiejsze do przejścia. To dzięki pani Asi mój poród był magicznym, a nie traumatycznym doświadczeniem. Pani Asia jest wsparciem nie tylko na sali porodowej, ale służy cenną radą w połogu. Dla nas – młodych matek, jej doświadczenie jest bezcenne. To naprawdę wielkie szczęście trafić na taką położną jak pani Asia, wspaniałą i ciepłą kobietę, tak wyjątkową, z wielkim sercem i pasją. To prawdziwa „położna na medal”.